ארוחת ילדים

arochat_yeladim
המדריך המלא לארוחות ביתיות

לרכישה

המדריך המלא לארוחות ביתיות. תפריטים שבועיים ויותר מ-100 מתכונים

התינוקות הקטנטנים, שרק אתמול מרחו רסק תפוחים על פרצופם גדלו מהר. נולדו להם עוד אחים פצפונים. הזמן רץ, מבנה המשפחה משתנה, יש סוגיות חברתיות וחינוכיות חדשות לתת עליהן את הדעת. רק עניין אחד עדיין מעסיק אותנו, ההורים, כמעט בכל הזדמנות: אוכל.

מה לתת לילדים לאכול? האם הם אוכלים מספיק טוב? למה הם כל כך בררנים? למה כל המלחמות מתנהלות דווקא סביב השולחן? מה הופך ארוחה ביתית למזינה וטעימה? איך מארגנים ביעילות את המטבח? איך יודעים אם ילדים מפתחים הפרעת אכילה? איך חושפים ילדים לטעמים חדשים? איך משכנעים אותם לאכול ירקות ופירות? האם אפשר לבנות להם הרגלי אכילה טובים? כמה ביצים מותר לילדים לאכול ביום? אפשר להקפיא אוכל מבושל? איך מגוונים את התפריט היומי? איך מפחיתים את צריכת הממתקים והחטיפים? מה עושים כשהם עולים יותר מדי במשקל? או לא עולים מספיק? איך מוצאים זמן להכין כל כך הרבה ארוחות ביום, בשבוע, בחודש???

בספר נמצאות תשובות לחלק מהשאלות המטרידות את כולנו, כמו גם הרבה חומר למחשבה במגוון נושאים שמחברים בין הורות והתנהלות משפחתית טובה ונעימה לאוכל וארוחות. ככל שילדינו גדלים, הולכים ופוחתים הכללים והחוקים המובהקים שנועדו להנחות אותנו כהורים ולסמן לנו שעלינו על דרך המלך להאכלה נכונה ולגידול נכון שלהם ושלנו איתם. הספר מוביל אל המלצות, מידע חיוני, שיטות ייעול, דרכי התארגנות, הצעות לתפריטים שבועיים וגם אוסף גדול של מתכונים מגוונים ופשוטים, שגם בשלנים מתחילים יוכלו להכין בהצלחה.